باوراجی ایران فرهنگ دانلود اتومبیل

باوراجی: ایران فرهنگ دانلود اتومبیل رانندگی شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار شهروندخبرنگار

گت بلاگز مرکزی ملت کشور عزیزمان ایران با انسجام و هم دلی نقشه تروریست ها و حامیانشان را نقش بر آب کردند

آیت الله دری در خطبه های نمازجمعه اراک گفت:ملت کشور عزیزمان ایران با انسجام و هم دلی نقشه تروریست ها و حامیانشان را در برهم زدن نظم و وحدت کشور ، نقش بر آب

ملت کشور عزیزمان ایران با انسجام و هم دلی نقشه تروریست ها و حامیانشان را نقش بر آب کردند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه اراک بامحکوم کردن اتفاق تروریستی چهارشنبه پایتخت کشور عزیزمان ایران و گرامی داشت یاد 17 شهید این اتفاق تروریستی گفت: اتفاق تروریستی در حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی همبستگی و هوشیاری مردم را زیاد کردن دادوملت کشور عزیزمان ایران با انسجام و هم دلی نقشه تروریست ها و حامیانشان را در برهم زدن نظم ووحدت کشور نقش بر آب کردند و تروریستها بی هنری خود را ثابت کردند .

عبارات مهم : ایران
آیت الله دری با اشاره به اینکه ملت کشور عزیزمان ایران از ابتدای انقلاب تاکنون تجربیات بسیار خوبی کسب کرده و تجربیات تازه نیز موجب تقویت آنان خواهد شد افزود: دشمن های باید بدانند هیچ حرکتی بر ضد کشور عزیزمان ایران اسلامی بدون پاسخ نخواهند ماند و کشور عزیزمان ایران از این کارها نخواهند ترسید.

امام جمعه اراک اضافه کرد:مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم کشور عزیزمان ایران را به حمایت از تروریست، متهم می کنند در حالی که کشور عزیزمان ایران خود قربانی ترور بوده و 17 هزار شهید ترور گویای این واقعیت است.

وی همچنین به پرسشها صنایع استان هم اشاره کرد و بیان کرد: انتخابات تمام شده است و دولت باید با یک برنامه ریزی دقیق در چهار سال آینده کارنامه روشنی از خود ارایه کند و با تدبیر مشکلاتی را که جهت صنایع استان مرکزی ایجاد شده است را برطرف کند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه8 داد: استان مرکزی از ظرفیت صنعتی بالایی برخوردار است و میتوان با یک همت بلند و یک برنامه ریزی منسجم جلوی بسیاری از پرسشها بیکاری را در استان گرفت و همچنین شاهد تعطیلی بعضی از کارخانجات از جمله هپکو و آونگان نباشیم .

وی با اشاره به بعضی پرسشها جهت سرمایه گذاران موسسه های اعتباری گفت:هم مردم و هم مسئولین نسبت به سپرده گذاریها در موسسات هوشیار تر باشند و دستگاههای مربوطه از نظام بانکی ، بازرسین کل کشور،مامورین انتظامی و نظامی و دستگاههای اطلاعاتی اجازه ندهند عده ای افراد سود جو سرمایهای مردم را به بازی بکیرند.

آیت الله دری در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه تولد با سعادت امام حسن مجتبی را تبریک گفت و افزود:آن حضرت در طول زندگی راحت خود سه با ر اموال خود را به نیازمندان بخشید وبه همه ما آموخت که در زندگی خود دست نیازمندان را بگیریم.

وی بابیان اینکه بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان چراغ راه و هدایت است تصریح کرد:دانشگاه ها به عنوان کانون تحصیل و علم ضمن جهت گیری انقلابی و اسلامی، باید پاسدار خون شهدا و خط امامت و ولایت باشند.

امام جمعه اراک با اشاره به قرارگرفتن در آستانه شب های قدر و شهادت امیر المومنین (ع) گفت: همه مساجد حسینه ها با برنامه ریزی های هرچه زیاد کمک کنند برنامه های این مناسبت ها با شکوه تر برگزار شود.

انتهای خبر /ج

واژه های کلیدی: ایران | مرکزی | اسلامی | برنامه | تروریست | تروریستی | تروریست ها | برنامه ریزی | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog