باوراجی ایران فرهنگ دانلود اتومبیل

باوراجی: ایران فرهنگ دانلود اتومبیل رانندگی شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار شهروندخبرنگار

گت بلاگز سیاسی اوضاع منطقه روز به روز به ضرر عربستان و هم پیمانان آمریکا رقم می‌خورد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اوضاع منطقه روز به روز به ضرر عربستان و هم پیمانان آمریکا رقم می‌خورد و ما شاهد بریدن بعضی از کشورها از این جریان سیاسی حاک

اوضاع منطقه روز به روز به ضرر عربستان و هم پیمانان آمریکا رقم می‌خورد

مجتبی ذوالنور در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ با بیان اینکه قطر در مبنای یک آزادمنشی موضع گرفته و حساب خود را از ائتلاف سعودی جدا کرده، گفت: امروز قطر هزینه های گزینش مسیر آزادی را می پردازد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس واکنش‌ها عربستان با قطر را یک آبروریزی بزرگ جهت آمریکا، عربستان و وابستگان نظام سلطه در منطقه برشمرد و تأکید کرد: این ها کوچک ترین حقی جهت کشورها قائل نیستند و دیدیم که چگونه به خاطر یک موضع گیری راحت رفتاری سخت کردند.

عبارات مهم : امنیت

وی خاطرنشان کرد: قطر کشوری است که تا دیروز در ائتلاف سعودی حضور داشته و هم پیمان آنها بوده ولی امروز دیدیم که به یک باره به خاطر یک اظهارنظر متهم به حمایت از تروریست و مداخله در امور کشورها شد.
ذوالنور تأکید کرد: این رویه دیکتاتوری که امروزه در دستور کار آمریکا و هم پیمانان منطقه ای آنها وجود دارد جهت ملت ها و مردم منطقه یک انزجاری را نسبت به حکامی که از این سیاست ها تبعیت می کنند، به وجود آورده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طی این واکنش‌ها عربستان سرسپردگی و استانداردهای چندگانه آنها زیاد افشا می شود، اظهار داشت: طبیعتا این اقدام عربستان و هم پیمانان آنها موج بیداری اسلامی را سرعت می بخشد و در آینده شاهد خواهیم بود که عربستان در منطقه تنهاتر خواهد شد.
وی با بیان اینکه با ادامه این اوضاع اتحادیه عرب و شورای همکاری خلیج فارس دیگر هویت سابق خود را نخواهد داشت، بیان کرد: آنها روز به روز ضعیف تر می شوند و این به معنای تضعیف جایگاه عربستان در منطقه و تقویت محور مقاومت است.
ذوالنور در آخر بیان داشت: اوضاع منطقه روز به روز به ضرر عربستان و هم پیمانان آمریکا رقم می خورد و ما شاهد بریدن بعضی از کشورها از این جریان سیاسی حاکم هستیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | کشورها | آمریکا | کمیسیون | عربستان | عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس | رفتار عربستان | ذوالنور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog