باوراجی ایران فرهنگ دانلود اتومبیل

باوراجی: ایران فرهنگ دانلود اتومبیل رانندگی شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار شهروندخبرنگار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رقم پیشنهادی الغرافه به درد طارمی و پرسپولیس نمی‌خورد / برانکو

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه تیمش هر لحظه نمی‌تواند عالی باشد، به احتمال انتقال طارمی به الغرافه قطر تصویر العمل نشان داد و گفت: رقمی که من شنیده‌ام به درد طار

رقم پیشنهادی الغرافه به درد طارمی و پرسپولیس نمی‌خورد / برانکو

برانکو: رقم پیشنهادی الغرافه به درد طارمی و پرسپولیس نمی خورد

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه تیمش هر لحظه نمی تواند عالی باشد، به احتمال انتقال طارمی به الغرافه قطر تصویر العمل نشان داد و گفت: رقمی که من شنیده ام به درد طارمی و پرسپولیس نمی خورد.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ در تمرین امروز دوشنبه پرسپولیس در خصوص بازی با فولاد گفت: بازی مشکل با فولاد داشتیم. موفق نشدیم در نیمه دوم بازی را کنترل کنیم.

رقم پیشنهادی الغرافه به درد طارمی و پرسپولیس نمی‌خورد / برانکو

وی افزود: آیا هر لحظه شما فولاد را دست کم می گیرید؟ می دانید فولاد در جدول چندم است؟ این تیم در رده سوم واقع شده است است و پدیده غیر منتظره جهت لیگ هست. آنها لیگ را با پرسشها زیادی شروع کردند ولی سریع خودشان را پیدا کردند. هر لحظه که نمی توانیم تاپ بازی کنیم و عالی باشیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: دنبال بهانه نیستم ولی چهار روز قبل از بازی با فولاد با صنعت نفت ۱۲۰ دقیقه بازی کردیم. تیم های اروپایی هم نمی توانند در این وقت کم به خودشان بیایند. ما هر لحظه در اهواز مسئله داشته ایم. فولاد و سپاهان در ۱۰ سال اخیر از نظر قهرمانی بیشترین عناوین را دارند. منچستر هم با یک بازیکن زیاد در دقیقه آخر باخت. فوتبال همین است.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه تیمش هر لحظه نمی‌تواند عالی باشد، به احتمال انتقال طارمی به الغرافه قطر تصویر العمل نشان داد و گفت: رقمی که من شنیده‌ام به درد طار

برانکو راجع به اینکه آیا امار گل خوردن پرسپولیس در دقایق نهایی زیاد هست، گفت: خیر اینطور نیست. کدام بازی ها اینطور هست. معمولا ما در دقایق نهایی گل می زنیم. فولاد به جز گل، موقعیت چندانی نداشت. اگر علیپور و منشا گلزنی می کردند اوضاع تفاوت می کرد. الان هم نیازی نیست خیلی غمگین باشیم. درست نیست بگوییم بد بازی کردیم؛ حریف خوب بود.

سرمربی پرسپولیس راجع به اینکه اگر پرسپولیس الان بتواند امتیازات بیشتری را جمع کند بهتر هست، تصریح کرد: بله این حرف درست هست. ما هم می خواستیم امتیاز بگیریم. جهت برد به میدان می رویم و در هر بازی هم جهت برد ریسک می کنیم. با اینکه می دانستیم بازیکنان خسته هستند ولی بازهم برابر فولاد هجومی بازی کردیم ولی حریف هم دخیل است و اینطور نیست که فقط ما بازی را دیکته کنیم. تنها تیمی که وقت استراحت و ریکاوری نداشته، ما بودیم. جهت ما از الان لیگ برتر و لیگ قهرمانان شروع می شود.

برانکو در آخر در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا با انتقال مهدی طارمی به الغرافه قطر موافق است؟ گفت: هنوز از کلوب چیزی به من اعلام نکردند. من هم این عنوان را شنیده ام ولی آن رقمی که شنیده ام به درد طارمی و کلوب نمی خورد.

رقم پیشنهادی الغرافه به درد طارمی و پرسپولیس نمی‌خورد / برانکو

واژه های کلیدی: برانکو | پرسپولیس | مهدی طارمی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog