باوراجی ایران فرهنگ دانلود اتومبیل

باوراجی: ایران فرهنگ دانلود اتومبیل رانندگی شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار شهروندخبرنگار

گت بلاگز اخبار حوادث همسران دعوا کردند، مادرزن مرد!

زن میانسالی که میانجی دعوای همسران جوان شده است بود به نحوه مشکوکی در میان این درگیری جان سپرد.

همسران دعوا کردند، مادرزن مرد!

عبارات مهم : درمانی

زن میانسالی که میانجی دعوای همسران جوان شده است بود به نحوه مشکوکی در میان این درگیری جان سپرد.

خراسان نوشت: ماجرای این پرونده که اکنون رنگ جنایی به خود گرفته است از چهارشنبه گذشته هنگامی شروع شد که زوج جوان افغانی به علت بعضی پرسشها خاص خانوادگی و سوء ظن ها با یکدیگر به مشاجره پرداختند.

دامنه اختلافات این زوج که شش سال قبل با یکدیگر ازدواج کرده بودند، گسترش یافت تا این که صبح روز بعد (پنج شنبه) زن جوان با حالت قهر منزلش را ترک کرد و به منزل مادرش رفت. عصر آن روز هنگامی که همسر او از سر کار به منزل بازگشت و با همسرش تماس گرفت متوجه شد که وی به همراه دختر کوچکش قهر کرده و به منزل مادرش رفته هست. این گونه بود که مرد خشمگین به سوی منزل مادرزنش در بولوار طبرسی شمالی به راه افتاد.

همسران دعوا کردند، مادرزن مرد!

اما هنگامی که او به منزل مادرزنش رسید ناگهان مشاجره و درگیری بین زوج جوان شدت گرفت. در این میان مادر دختر که دوست نداشت همسایگان فریادهای آنان را بشنوند وارد ماجرا شد تا بین دو نفر میانجی گری کند ولی در یک لحظه نقش بر زمین شد و با صورتی خون آلود، نفس های آخر زندگی را کشید.

دقایقی بعد نیروهای اورژانس به محل اتفاق آمدند و زن 50 ساله را به مرکز درمانی رساندند ولی او دیگر نفس نمی کشید و جان خود را از دست داده بود.

زن میانسالی که میانجی دعوای همسران جوان شده است بود به نحوه مشکوکی در میان این درگیری جان سپرد.

با توجه به مشکوک بودن ماجرای فوت زن 50 ساله که «سکینه ر» نام داشت، کارکنان بیمارستان مراتب را به پلیس گزارش کردند و بدهید ترتیب با حضور نیروهای انتظامی در مرکز درمانی، تحقیقات در این باره شروع شد.

ماموران انتظامی عنوان را به بازپرس خاص قتل عمد گزارش دادند و دقایقی بعد با حضور بازپرس «کاظم میرزایی» در مرکز درمانی، ماجرای فوت زن میانسال رنگ جنایی به خود گرفت آیا که آثار باقی مانده روی صورت زن میانسال حاکی از آن بود که ضربه ای به صورت وی وارد آمده است.

زن جوان که مادرش را در این اتفاق از دست داده بود، گریه کنان به قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: بر سر مباحث خاصی با همسرم اختلاف داشتیم ولی دیگر نمی توانستم کتک کاری های او راتحمل کنم به همین خاطر صبح پنج شنبه هنگامی که همسرم سر کارش رفت من هم به منزل مادرم رفتم. بعدازظهر که همسرم بازگشت و با من تماس گرفت به او گفتم که منزل مادرم هستم ولی او به زور وارد منزل مادرم شد و با من به مشاجره پرداخت در همین هنگام مادرم جهت آن که دعوا اوج نگیرد به عنوان میانجی بین من و همسرم قرار داده شد که ناگهان شوهرم با خشم او را به طرف دیوار هل داد مادرم اضافه وزن داشت و نتوانست خودش را کنترل کند به همین خاطر صورتش به دیوار خورد و خون آلود نقش بر زمین شد.

همسران دعوا کردند، مادرزن مرد!

در همین حال مرد جوان بخشی از بیانات همسرش را رد کرد و گفت: عصر پنج شنبه هنگامی که به در منزل مادرزنم رفتم، همسرم مرا به منزل دعوت کرد و گفت: بیا اوج تا با هم صحبت کنیم! ولی در همین حال مادرزنم نیز با من دعوا می کرد که ناگهان لب هایش کبود شد و به زمین خورد!من که ترسیده بودم هراسان با اورژانس تماس گرفتم ولی او در مرکز درمانی جان سپرد.

گزارش خراسان حاکی است با توجه به بیانات ضد و نقیض زوج جوان، قاضی میرزایی دستور انجام بررسی های زیاد را در این باره صادر کرد و از سوی دیگر نیز جسد زن 50 ساله جهت تعیین دقیق علت مرگ، به پزشکی قانونی انتقال یافت تا پزشکان با انجام معاینات و آزمایش های لازم، راز فوت این زن را فاش کنند.

زن میانسالی که میانجی دعوای همسران جوان شده است بود به نحوه مشکوکی در میان این درگیری جان سپرد.

واژه های کلیدی: درمانی | مشاجره | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog