باوراجی ایران فرهنگ دانلود اتومبیل

باوراجی: ایران فرهنگ دانلود اتومبیل رانندگی شهروندخبرنگار شهروند خبرنگار شهروندخبرنگار

گت بلاگز اخبار اجتماعی زیاد کردن هشت درصدی طلاق در کشور

رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به کم کردن میزان ازدواج‌های انجام شده است در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۶ از زیاد کردن هشت درصدی طلاق در کشور خبر داد.

زیاد کردن هشت درصدی طلاق در کشور

زیاد کردن هشت درصدی طلاق در کشور

عبارات مهم : آموزش

رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به کم کردن میزان ازدواج های انجام شده است در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۶ از زیاد کردن هشت درصدی طلاق در کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، زهرا آیت اللهی در برنامه گرامیداشت روز ملی جمعیت در شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده با بیان اینکه در حال حاضر دو سال است که در فاز کم کردن فرزندآوری در کشور قرار داریم، گفت: بر اساس اعلام وزارت بهداشت در چند سال گذشته اقبال مردم نسبت به فرزندآوری کم کردن یافته است و زوج هایی که به تازگی ازدواج می کنند تا پنج سال نخست زندگی ارزش تمایلی به فرزندآوری ندارند.

زیاد کردن هشت درصدی طلاق در کشور

وی با اشاره به اینکه تجرد قطعی بین دختران در حال زیاد کردن است،اظهارکرد: این مسئله باعث کم کردن فرزندآوری می شود. به نظر می رسد دستگاه های متفاوت دولتی نیز عملکرد قابل توجهی در این زمینه نداشتند این در حالیست که بخش غیردولتی کارها قابل توجه تر و بهتری در این زمینه انجام داده است.

در بخش دیگری از این نشست حسین مروتی – پژوهشگر و جمعیت پژوه – با بیان اینکه به دنبال سیاست استعماری کم کردن جمعیت در کشور عزیزمان ایران در سال ۷۱ تعداد فرزندان زنان ایرانی به چهار مورد رسیده هست، گفت: بعد از مدتی قانونی به تصویب رسید که به فرزندان چهارم به بعد تسهیلاتی ارائه نشود سپس متعهد شدیم تا قیمت باروری را به ۲.۱ برسانیم تا رشد جمعیت به صفر برسد.

رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به کم کردن میزان ازدواج‌های انجام شده است در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۶ از زیاد کردن هشت درصدی طلاق در کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه بر اساس این فرهنگ و ذائقه سازی تعداد مطلوب فرزندان در اذهان ایرانیان به شدت کم کردن یافته هست، اظهار کرد: عوض کردن ذائقه فرزندخواهی مردم نیازمند کارها فرهنگی گسترده ای هست. اقداماتی مثبتی باید جهت ترویج فرزندآوری در کشور انجام شود. اگرچه بعضی از کارها مانند ترویج وضع حمل طبیعی گام مثبتی است ولی لزوما به زیاد کردن جمعیت منتهی نخواهد شد.

مروتی با بیان اینکه آموزش جامع پرسشها جنسی ذیل سند آموزش ۲۰۳۰ به بهانه مبارزه با ایدز در کشور مطرح شده است و از سوی بعضی نهادها دنبال می شود، تصریح کرد: این آموزش ها نباید در سطح کلی ارائه شود. نزدیک به ۷۰ درصد مبتلایان به ایدز از طریق اعتیاد به این بیماری مبتلا شده است اند ولی آموزش هایی به نوجوانان داده می شود که جهت آنان خطرناک و آسیب زا هست. این آموزش ها حتی به کودکان در مهد کودک ها و دبستان ها نیز ارائه می شود.

این پژوهشگر با اشاره به اینکه از هر ۱۰۰ هزار دانش آموز چهار نفر از طریق رابطه جنسی به ایدز مبتلا شده است اند، تصریح کرد: هیچ عقل سلیمی قبول نمی کند که به خاطر این تعداد دانش آموز مبتلا در این سطح گسترده به دانش آموزان آموزش داده شود. می توانیم در سطح مدارس مشاوره هایی را ارائه و به دانش آموزان در معرض ترساندن آموزش هایی را عرضه کنیم.

زیاد کردن هشت درصدی طلاق در کشور

واژه های کلیدی: آموزش | جمعیت | فرزندان | تعداد فرزندان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog